Všechny mapamátky
Covers Femin
Feministická trasa
Feministická trasa, Trasy
Dům U Červeného Orla
Dům U Červeného orla
Prázdná trasa
není znám
Palác U Stýblů 5
Palác U Stýblů 
Prázdná trasa
Ludvík Kysela, Jan Jarolím
Kobky
Kobky na Rašínově nábřeží
Skleněná trasa
Studio Brainwork, Petr Janda
Nová Odbavovací 1
Odbavovací hala Hlavního nádraží
Brutalistní trasa
Jan Bočan, Alena Šrámková, Jan Šrámek
Ústřední Telekomunikační Budova 6
Ústřední telekomunikační budova
Brutalistní trasa
František Cubr, Josef Hrubý, Zdeněk Pokorný, František Štráchal a Vladimír Oulík
Učitelské Domy
Učitelské družstevní domy na Starém Městě
Kubistická trasa
Otakar Novotný
Obchodni Dum Kotva Butalistni Trasa Mapamatky
Obchodní dům Kotva
Brutalistní trasa
Věra a Vladimír Machoninovi
Reduta 4
Palác Louvre – Reduta Jazz Club 
Hudební trasa
František Buldra a Richard Klenka
Činžovní Dům Jungmannovo Náměstí Mapamatky
Činžovní dům na Jungmannově náměstí
Rondokubistická trasa
Rudolf Stockar
Mostova Trasa Mapamatky
Mostová trasa
Mostová trasa, Trasy
Jiraskuv Most Mostova Trasa Mapamatky
Jiráskův most
Mostová trasa
Vlastislav Hofman, František Mencl
Dům U Kundraticů
Dům U Kundraticů
Prázdná trasa
není znám
Super Tramp Vnitroblokova Trasa Mapamatky
Super Tramp
Vnitrobloková trasa
Není znám
Kampa
Museum Kampa
Skleněná trasa
Josef Schulz a Josef Zítek
Dům Jana Nerudy 2
Dům Jana Nerudy 
Literární trasa
není známý
Ustav Makromolekularni Chemie Av Cr Pragerova Trasa Mapamatky
Ústav makromolekulární chemie AV ČR 
Pragerova trasa
Karel Prager
Kostel Nejsvětějšího Srdce Páně
Kostel Nejsvětějšího Srdce Páně
Kostelní trasa (30. léta)
Jože Plečnik
Nuselsky Most Mostova Trasa Mapamatky
Nuselský most
Mostová trasa
Stanislav Hubička a kolektiv
Vila Architekta Karla Pragera Pragerova Trasa Mapamatky 
Vila architekta Karla Pragera 
Pragerova trasa
Karel Prager
Dům U Zlatého žaludu
Dům U Zlatého žaludu
Prázdná trasa
Thomas Haffenecker
Palackeho Most Mostova Trasa Mapamatky
Palackého most
Mostová trasa
Bedřich Münzberger, Josef Reiter
Stalin Letna Hudebni Trasa Mapamatky
Stalin Letná
Hudební trasa
Jiří a Vlasta Štursovi
Talk
We Should Have a Talk
Feministická trasa
Praho! project
Nova Budova Narodniho Muzea Pragerova Trasa Mapamatky
Nová budova Národního muzea
Pragerova trasa
Karel Prager, Jiří Kadeřábek, Jiří Albrecht
Fuchs 2
Klub Fuchs2
Hudební trasa
Josef Fuchs
Vystavni Sin Manes Funkcionlisticka Trasa Mapamatky
Výstavní síň Mánes
Funkcionalistická trasa
Otakar Novotný
Zlatý Anděl
Zlatý Anděl
Skleněná trasa
Jean Nouvel
Hotel Intercontinental Butalistni Trasa Mapamatky
Hotel Intercontinental
Brutalistní trasa
Karel Filsak, Karel Bubeníček, Jaroslav Švec
Albatros
Bývalý Dům dětské knihy 
Skleněná trasa
Stanislav Franc, Luděk Hanf
Holka 1
Štvanická lávka
Mostová trasa
Petr Tej, Marek Blank, Jan Mourek
Literarni Trasa Mapamatky
Literární trasa
Literární trasa, Trasy
Centrotex
Budova bývalého podniku zahraničního obchodu Centrotex
Brutalistní trasa
Václav Hilský, Otakar Jurenka, Jiří Náhlík
Pasáž Teta
Pasáž TeTa 
Průchozí trasa
Pasáž Světozor 2
Pasáž Světozor 
Průchozí trasa
Dum U Cerne Matky Bozi Kubisticka Trasa Mapamatky
Dům U Černé Matky Boží
Kubistická trasa
Josef Gočár
Diamant
Dům Diamant
Kubistická trasa
Emil Králíček
Palác Živnostenské Banky
Palác Živnostenské banky
Prázdná trasa
Osvald Polívka
Kolonie Svoboda Mapamatky
Kolonie Svoboda
Rondokubistická trasa
František Albert Libra
Průchod Klementinum
Průchod Klementinum 
Průchozí trasa
Kepleruv Pruchod Pruchozi Trasa Mapamatky
Keplerův průchod  
Průchozí trasa
Činžovní Dům Blok 9 Domů Mapamatky
Činžovní dům – blok 9 domů
Rondokubistická trasa
Rudolf Hrabě
Kostel Českobratrské Církve Evangelické Ve Střešovicích
Kostel Českobratrské církve evangelické ve Střešovicích
Kostelní trasa (30. léta)
Bohumír Kozák
Ženský Výrobní Spolek český 5
Ženský výrobní spolek český
Feministická trasa
Josef Blecha
Rodný Dům Jaroslava Haška 3
Rodný dům Jaroslava Haška  
Literární trasa
Johann Nowotny
Skautsky Institut Vnitroblokova Trasa Mapamatky
Skautský institut 
Vnitrobloková trasa
Není znám
Ďáblický Hřbitov
Ďáblický hřbitov
Kubistická trasa
Vlastislav Hofman
Nová Scéna 4
Nová scéna Národního divadla
Skleněná trasa
Karel Prager
Hlavkuv Most Mostova Trasa Mapamatky
Hlávkův most
Mostová trasa
Pavel Janák, František Mencl
Ntk 4
Národní technická knihovna
Skleněná trasa
Projektil architekti
Bruska .mapamatky
Přečerpávací stanice Bruska
Rondokubistická trasa
Bohumír Hollmann, Jaroslav Žofka, Luděk Řehák, Josef Němec
Manesuv Most Mostova Trasa Mapamatky
Mánesův most 
Mostová trasa
Mečislav Petrů, František Mencl
Kovařovic Vila
Kovařovicova vila
Kubistická trasa
Josef Chochol
Dům U Ducha Svatého
Dům U Ducha svatého
Prázdná trasa
Není znám
Zlatá Ulice
Zlatá ulice 
Průchozí trasa
Lampa Králíček
Kubistická lampa
Kubistická trasa
Emil Králíček
Nova Scena Narodniho Divadla Sklenena Trasa Mapamatky
Nová scéna Národního divadla 
Pragerova trasa
Karel Prager
Rodný Dům Karoliny Světlé
Rodný dům Karoliny Světlé 
Literární trasa
není znám
Negrelliho Viadukt Mostova Trasa Mapamatky
Negrelliho viadukt
Mostová trasa
Alois Negrelli, firmy bratří Kleinů a Vojtěcha Lanny
Sbor Československé Církve Husitské V Holešovicích
Sbor Československé církve husitské v Holešovicích
Kostelní trasa (30. léta)
František Kubelka
Husův Sbor Ve Vršovicích
Husův sbor ve Vršovicích
Kostelní trasa (30. léta)
Karel Truksa, Pavel Janák
Učitelský Družstevní Dům V Holešovicích Mapamatky
Učitelský družstevní dům v Holešovicích
Rondokubistická trasa
Otakar Novotný
Vnitroblokova Trasa Mapamatky
Vnitrobloková trasa
Trasy, Vnitrobloková trasa
Karluv Most Mostova Trasa Mapamatky
Karlův most 
Mostová trasa
mistr Otto, Petr Parléř
Alchymista Vnitroblokova Trasa Mapamatky
Alchymista
Vnitrobloková trasa
Není znám
Průchod V Cípu
Průchod V Cípu
Průchozí trasa
Palac Archa Legiobanka Mapamatka
Banka československých legií
Rondokubistická trasa
Josef Gočár
Brutalistni Trasa Mapamatky
Brutalistní trasa
Brutalistní trasa, Trasy
Pasáž Adria
Pasáž Adria  
Průchozí trasa
Farní Sbor Českobratrské Církve Evangelické
Farní sbor Českobratrské církve evangelické
Kostelní trasa (30. léta)
Bohumír a Ladislav Kozákovi
Drn Sklenena Trasa Mapamatky
Drn
Skleněná trasa
Stanislav Fiala
Atrium Zizkov Vnitroblokova Trasa Mapamatky 
Atrium Žižkov 
Vnitrobloková trasa
Není znám
Stepanska Pasaz Klub Swim Hudebni Trasa Mapamatky 
Štěpánská pasáž – Klub Swim 
Hudební trasa
Eugen Rosenberg
Knihovna Jiřiny Šiklové
Knihovna Jiřiny Šiklové
Feministická trasa
František Jiskra
Pasaz Lucerna Lucerna Music Bar Hudebni Trasa Mapamatky 
Pasáž Lucerna – Lucerna Music Bar 
Hudební trasa
Vácslav Havel
Avu
Škola architektury AVU
Kubistická trasa
Jan Kotěra, Josef Gočár
Kasarna Karlin Vnitroblokova Trasa Mapamatky
Kasárna Karlín 
Vnitrobloková trasa
Vojtěch Lanna starší
Dbk 3
Dům bytové kultury
Brutalistní trasa
Věra Machoninová
Radiopalác Mapamatky
Radiopalác
Rondokubistická trasa
Alois Dryák
Petrohradska Kolektiv Vnitroblokova Trasa Mapamatky
Petrohradská kolektiv
Vnitrobloková trasa
Josef Domek, bratři Kalichové
Cechuv Most Mostova Trasa Mapamatky
Čechův most
Mostová trasa
Jan Koula, Jiří Soukup, František Mencl
Dvojdům Bratří Čapků
Dvojdům bratří Čapků  
Literární trasa
Ladislav Machoň
Pasáž Platýz
Pasáž Platýz
Průchozí trasa
Cukrárna Myšák Mapamatky
Dům U Myšáka
Rondokubistická trasa
Otto Ehlen, Josef Čapek, Josef Gočár
Hotel Vaníček
Hotel Vaníček
Prázdná trasa
Neznámý
Dům Kultury Těla
Dům kultury těla
Prázdná trasa
Josef Piskač
Zeleznicni Most Mostova Trasa Mapamatky
Železniční most
Mostová trasa
První Českomoravská továrna na stroje, bratři Prášilové, Ruston a spol.
Pruchozi Trasa Mapamatky
Průchozí trasa
Průchozí trasa, Trasy
Vyšší Dívčí škola V Praze
Vyšší dívčí škola v Praze
Feministická trasa
Vojtěch Ignác Ullmann
Kostelni Trasa Mapamatky
Kostelní trasa (30. léta)
Kostelní trasa (30. léta), Trasy
Obchodni Dum Družba Butalistni Trasa Mapamatky
Obchodní dům Družba
Brutalistní trasa
Vlastibor Klimeš, Milan Vašek a Vratislav Růžička
Neklanovka
Činžovní dům v Neklanově ulici
Kubistická trasa
Josef Chochol
Gimnázium Minerva
Gymnázium Minerva
Feministická trasa
Jan Voráček
Pavilon Expo 58 Sklenena Trasa Mapamatky
Pavilon Expo 58
Skleněná trasa
František Cubr, Josef Hrubý, Zdeněk Pokorný
Desfourský Palác 4
Desfourský palác
Prázdná trasa
Josef Kranner
Hudební Trasa Mapamatky
Hudební trasa
Hudební trasa, Trasy
Veletrzni Palac Funkcionlisticka Trasa Mapamatky
Veletržní palác
Funkcionalistická trasa
Oldřich Tyl, Josef Fuchs
Rodný Dům Karoliny Světlé
Rodný dům Karoliny Světlé
Feministická trasa
není znám
Husův Sbor Na Vinohradech
Husův sbor na Vinohradech
Kostelní trasa (30. léta)
Pavel Janák
Bílá Labuť
Obchodní dům Bílá labuť
Skleněná trasa
Josef Kittrich, Josef Hrubý
Dům Pobytu A úmrtí K. J. Erbena
Dům pobytu a úmrtí K. J. Erbena
Literární trasa
není znám
Rodný Dům Jaroslava Seiferta 2
Rodný dům Jaroslava Seiferta 
Literární trasa
není znám
Folimanka 1
Sportovní hala Folimanka
Brutalistní trasa
Jan Bočan, Alena Šrámková, Jan Šrámek
Dum Radost Funkcionlisticka Trasa Mapamatky
Dům Radost
Funkcionalistická trasa
Josef Havlíček, Karel Honzík
Pošta 4
Hlavní budova České pošty
Skleněná trasa
Antonín Brandner
Kostel Československé Církve Husitské Na Smíchově
Kostel Československé církve husitské na Smíchově
Kostelní trasa (30. léta)
E. Sobotka, Stanislav Vachata
Činžovní Dům Růžová Mapamatky
Činžovní dům Růžová
Rondokubistická trasa
Bohumír Kozák
Centrální Dispečink Dpp
Centrální dispečink DPP
Brutalistní trasa
Vratislav Růžička a Eva Růžičková
Kostel Svatého Jana Nepomuckého V Košířích
Kostel svatého Jana Nepomuckého v Košířích
Kostelní trasa (30. léta)
Jaroslav Čermák
Tančící Dům 3
Tančící dům
Skleněná trasa
Frank O. Gehry, Vlado Milunič
Trojsky Most Mostova Trasa Mapamatky
Trojský most
Mostová trasa
Roman Koucký, Ladislav Šašek, Libor Kábrt a Jiří Petrák
Rondokubisticka Trasa Mapamatky
Rondokubistická trasa
Rondokubistická trasa, Trasy
Palác Adria Mapamatky
Pojišťovna Riunione Adriatica di Sicurtà / Palác Adria
Rondokubistická trasa
Pavel Janák, Josef Zasche
Osada Baba Funkcionlisticka Trasa Mapamatky
Osada Baba
Funkcionalistická trasa
Pavel Janák, Josef Gočár, Josef Fuchs, František Zelenka, Hana Kučerová-Záveská, Ladislav Žák, Evžen Linhart, Mart Stam
Funkcionalisticka Trasa Mapamatky
Funkcionalistická trasa
Funkcionalistická trasa, Trasy
Rodný Dům Franze Kafky 4
Rodný dům Franze Kafky  
Literární trasa
František Maxmilián Kaňka, Václav Pařízek
Puristicky Blok Domu Vnitroblokova Trasa Mapamatky  
Puristický blok domů
Vnitrobloková trasa
František Albert Libra
Kostel Sv. Václava Ve Vršovicích
Kostel sv. Václava ve Vršovicích
Kostelní trasa (30. léta)
Josef Gočár
Molochov Funkcionlisticka Trasa Mapamatky
Molochov
Funkcionalistická trasa
Josef Havlíček, Otto Kohn, Karl Kohn
Werichova Vila
Werichova vila  
Literární trasa
úpravy – Ignác Jan Nepomuk Palliardi, Bohumil Hypšman
Spolkový Dům Hlahol
Spolkový dům Hlahol
Feministická trasa
Josef Fanta, František Schlaffer
Bio Oko A Okolni Cinzovni Domy Funkcionlisticka Trasa Mapamatky
Bio Oko a okolní činžovní domy
Funkcionalistická trasa
Jaroslav Stockar-Bernkopf, Josef Šolc
Palác Akropolis Mapamatky
Palác Akropolis
Rondokubistická trasa
Rudolf Svoboda
Sklenena Trasa Mapamatky
Skleněná trasa
Skleněná trasa, Trasy
Kotelna
Centrální kotelna na Karlově
Pragerova trasa
Karel Prager
Budova Cube Butalistni Trasa Mapamatky
Budova Cube
Brutalistní trasa
Stanislav Franc, Jan Nováček a Vladimír Fencl
Morzinský Dům
Morzinský dům
Prázdná trasa
není znám
Gymnazium Evropska Funkcionlisticka Trasa Mapamatky
Gymnázium dr. Edvarda Beneše
Funkcionalistická trasa
Evžen Linhart
Dům Uměleckého Průmyslu
Dům uměleckého průmyslu
Prázdná trasa
Oldřich Starý, František Zelenka
Francouzske Skoly Funkcionlisticka Trasa Mapamatky
Francouzské školy
Funkcionalistická trasa
Jan Gillar
Pragerova Trasa Mapamatky
Pragerova trasa
Pragerova trasa, Trasy
Elektricke Podniky Funkcionlisticka Trasa Mapamatky
Elektrické podniky
Funkcionalistická trasa
Adolf Benš, Josef Kříž
Branicky Most Mostova Trasa Mapamatky
Branický most
Mostová trasa
Jiří Klimeš a kolektiv ČVUT
Rudolfinum
Rudolfinum
Hudební trasa
Josef Zítek a Josef Schulz
Urologická Klinika Všeobecné Fakultní Nemocnice
Urologická klinika Všeobecné fakultní nemocnice
Brutalistní trasa
Vratislav Růžička, Eva Růžičková, Boris Rákosník
Švehlova Kolej Mapamatky
Švehlova kolej 
Rondokubistická trasa
Jan Chládek
Florentinum Vnitroblokova Trasa Mapamatky
Florentinum
Vnitrobloková trasa
Jakub Cigler Architekti
Budova Bývalé Městské Telefonní Ústředny Mapamatky
Městská telefonní ústředna
Rondokubistická trasa
Bohumír Kozák
Budova Teplotechny 3
Budova Teplotechny
Brutalistní trasa
Věra Machoninová
Sídlo Ženského Klubučeského Ve Smečkách
Spolkový dům Ženského klubu českého
Feministická trasa
Milada Petříková-Pavlíková
Kostel Svaté Anežky České Na Spořilově 4
Kostel svaté Anežky České na Spořilově
Kostelní trasa (30. léta)
Nikolaj Pavlovič Paškovskij
Most Legii Mostova Trasa Mapamatky
Most Legií
Mostová trasa
Antonín Balšánek, Jiří Soukup
Prazdna Trasa Mapamatky
Prázdná trasa
Prázdná trasa, Trasy
Kubisticka Trasa Mapamatky
Kubistická trasa
Kubistická trasa, Trasy
Státní Opera
Státní opera Praha 
Hudební trasa
Ferdinand Fellner a Hermann Helmer
Stefanikuv Most Mostova Trasa Mapamatky
Štefánikův most
Mostová trasa
Vlastislav Hofman, Oldřich Širc
Libensky Most Mostova Trasa Mapamatky
Libeňský most
Mostová trasa
Pavel Janák
Skleňák
Skleněný palác
Skleněná trasa
Richard Podzemný
Trojdům
Kubistický Trojdům
Kubistická trasa
Josef Chochol
Pragerovy Kostky Pragerova Trasa Mapamatky
Pragerovy kostky
Pragerova trasa
Karel Prager