Přijaté objednávky po 28. dubnu budou odeslány 11. květa. Děkujeme za pochopení.

Mapamátky: 70 staveb, které byste v Praze neměli minout

Praha jak ji ještě neznáte!

Kniha Mapamátky: 70 staveb, které byste v Praze neměli minout obsahuje tipy na výlet za pražskou architekturou. Stačí otevřít jednu ze sedmi kapitol a vyrazit do města. 

 

399 

Na každé stránce najdete překvapivá fakta o architektuře, díky kterým vás procházky hlavním městem budou bavit mnohem víc než doposud. Vyrazte ven a objevte neobyčejně obyčejné budovy, domy, činžáky a vily společně s honosnými paláci, kostely, mosty či industriálními areály a veřejnými stavbami. Ale pozor, knihu Mapamátek vezměte s sebou! Někde vám totiž zaručí výhodný vstup na příjemný kulturní zážitek.

První publikace spolku Mapamátky navazuje na naši dosavadní tvorbu, tedy vycházkové trasy za architekturou umístěné na webu. Z těch jsme pro vás vybrali to nejlepší a ještě trochu víc! Pomocí různých úhlů pohledu tak představujeme stavby, které nás baví navštěvovat a míjet.

Rozměry: 200 x 196 x 20

Hmotnost: 0,5 kg

ISBN 978-80-7683-175-9

Pro sledování návštěvnosti webu používáme analytická cookies. Díky vašemu souhlasu s jejich použitím nám umožníte anonymně zaznamenat počet návštěv na webu, odkud jste k nám přišli a jak dlouho si naše stránky prohlížíte.

Vedlejším účinkem vašeho souhlasu bude obří dávka motivace pro naši práci.