Objednávky pro vás odbavujeme, balíme a posíláme každý den, ale nemůžeme vám garantovat dodáním do Štědrého dne. Nezáleží totiž pouze na nás, ale také na dopravci. Pokud chcete své blízké pod stromečkem našimi produkty potěšit, doporučujeme objednat s více než týdenním časovým předstihem.

Poslední termín vytvoření objednávky s dodáním do konce roku 2022 je nejpozději do 16. 12. 2022.

Ostatní objednávky se pokusíme poslat co nejdříve, je ale možné, že přijdou až v prvním týdnu roku 2023.

Děkujeme za pochopení.

Mapamátky: 70 staveb, které byste v Praze neměli minout

Praha jak ji ještě neznáte!

Kniha Mapamátky: 70 staveb, které byste v Praze neměli minout obsahuje tipy na výlet za pražskou architekturou. Stačí otevřít jednu ze sedmi kapitol a vyrazit do města. 

 

399 

Na každé stránce najdete překvapivá fakta o architektuře, díky kterým vás procházky hlavním městem budou bavit mnohem víc než doposud. Vyrazte ven a objevte neobyčejně obyčejné budovy, domy, činžáky a vily společně s honosnými paláci, kostely, mosty či industriálními areály a veřejnými stavbami. Ale pozor, knihu Mapamátek vezměte s sebou! Někde vám totiž zaručí výhodný vstup na příjemný kulturní zážitek.

První publikace spolku Mapamátky navazuje na naši dosavadní tvorbu, tedy vycházkové trasy za architekturou umístěné na webu. Z těch jsme pro vás vybrali to nejlepší a ještě trochu víc! Pomocí různých úhlů pohledu tak představujeme stavby, které nás baví navštěvovat a míjet.

Rozměry: 200 x 196 x 20

Hmotnost: 0,5 kg

ISBN 978-80-7683-175-9

Pro sledování návštěvnosti webu používáme analytická cookies. Díky vašemu souhlasu s jejich použitím nám umožníte anonymně zaznamenat počet návštěv na webu, odkud jste k nám přišli a jak dlouho si naše stránky prohlížíte.

Vedlejším účinkem vašeho souhlasu bude obří dávka motivace pro naši práci.