Skleněná trasa

Čirá krása…

Skleněná trasa vás nezavede do skláren ani do prodejen broušeného skla. Zveme vás na procházku po unikátních skleněných prvcích, které v různých podobách neodmyslitelně patří k pražské architektuře. Sklářství se stalo v průběhu historie zvučným pojmem a jeho tradice je jednou z předností naší země. Zásluhu na tom mají hlavně zlaté české ručičky. Pojďte se vydat na trasu věnovanou právě jim.

Informace o trase

Doba trvání

42 min

Počet zastávek

9 + 4

Délka trasy

3,4 km

MHD start

Hellichova

MHD cíl

Bílá labuť

Google Maps Multiple Markers

Čirá krása…

Skleněná trasa nás nezavede do skláren ani do prodejen broušeného skla. Zveme vás na procházku po unikátních skleněných prvcích, které v různých podobách neodmyslitelně patří k pražské architektuře. České sklářství se stalo v průběhu historie zvučným pojmem a tato tradice je jednou z předností naší země. Zásluhu na tom mají hlavně šikovné české ručičky. Pojďte se vydat na trasu věnovanou právě jim.

Informace o trase

Doba trvání

42 min

Počet zastávek

9 + 4

Délka trasy

3,4 km

MHD start

Hellichova​

MHD cíl

Bílá labuť

Rychlá online procházka skleněnou trasou

Pro sledování návštěvnosti webu používáme analytická cookies. Díky vašemu souhlasu s jejich použitím nám umožníte anonymně zaznamenat počet návštěv na webu, odkud jste k nám přišli a jak dlouho si naše stránky prohlížíte.

Vedlejším účinkem vašeho souhlasu bude obří dávka motivace pro naši práci.